قابل توجه سهامداران عدالت:

1- تمامی دارندگان سهام عدالت که نسبت به آزادسازی سهام خود اقدام نموده و شبای حساب بانک ملت خود را به منظور عملیات بانکی معرفی کرده اند، از روز سه شنبه مورخ 1399/03/06 می توانند نسبت به ثبت درخواست فروش 30 درصد از سهام عدالت خود اقدام نمایند.

2- ثبت درخواست فروش سهام عدالت از تاریخ 1399/03/06 از طریق درگاه های حضوری و غیر حضوری بانک ملت تا اطلاع ثانوی امکان پذیر می باشد.

3- زمان واریز وجه سهام عدالت فروخته شده به حساب مشتری توسط نهادهای ذیربط می باشد و در خوشبینانه ترین حالت حداقل 5 روز کاری پس از ثبت درخواست فروش می باشد(بدون احتساب روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل).

4- انتخاب روش آزادسازي سهام عدالت از طريق سامانه سازمان خصوصي سازي به نشاني samenese.ir تا ساعت 24:00 روز 1399/03/15 تمديد گرديده است.

5- در صورت آزادسازي سهام عدالت در سامانه فوق، اطلاعات مشتريان حدود 10 روز کاري بعد به بانک ارسال مي شود، به عبارت ديگر به محض آزاد سازي سهام عدالت در سامانه samenese.ir امکان ثبت درخواست فروش در بانک ميسر نمي باشد.

مشتريان محترم مي توانند با مراجعه به بخش فروش سهام عدالت در وب سايت بانک ملت به نشاني www.bankmellat.ir از آخرين اخبار و تغييرات مربوطه مطلع شوند.


ثبت درخواست فروش سهام عدالت